Meti thyen heshtjen pas BBVK, flet për Blerandon dhe bashkëshorten

By

Ishte një nga banorët mëkontravers në Big Brother VIP Kosova dhe kësaj here ai vjen në Prive për të thyer heshtjen pas daljes nga shtëpia më e madhe në vend.

Meti vjen në një intervistë ekskluzive për Prive ku ndër të tjerash flet për Blerandon dhe xhelozinë e bashkëshortes.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm