Mesazhi i Valon Berishës është çfarë na duhet pas disfatës në kualifikime!

By

Kosova nuk ia doli të kualifikohet në rundin tjetër pas humbjes së Maqedonisë por optimizmi dhe shpresa për të ardhmen nuk duhet të mungojë.

Një mesazh të tillë e ka dhënë përmes rrjeteve sociale futbollisti Valon Berisha.

Të plotë apelin e tij mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

Jeta është e mbushur me sfida, sprova të ndryshme si në futboll, si në jetën e përditshme, «cili» është që të mësojmë prej tyre, mos të dorzohemi kurrë dhe të vazhdojmë me ec përpara, gjithmonë Zoti i ka shpërblyer ata të fortit që s'janë dorëzu, na pa ju (familjet, FFK, tifozët, Shqiptart kudo që janë që na mbështesin) s'jemi asgjë, së bashku do punojmë të ju bëjmë krenar në të ardhmën, shpërblimi do të vjen, ndoshta jo sot, jo nesër, jo mbas 1 viti apo 2, por puna do shpërblehet kur nuk dorzohemi e qendrojmë bashkë ❤️🇽🇰 Kosovën e kemi të gjithë në zemër, kështu që leni komentet negative, qëndroni me ne, si në humbje ashtu edhe në fitore 🤲 Kosova gjithmonë në zemër ❤️🇽🇰💪

A post shared by Valon Berisha (@valon.berisha14_official) on

Artikuj të ngjashëm