Katër këngë janë gati nga Ronela (VIDEO)

By

Vera nuk mbaron pa këngë nga Ronela Hajati.

Këngëtarja nga Shqipëria njoftoi fansat e saj se katër projekte muzikore janë gati.

Ajo ndau një video në Instagram në të cilën Ronela shihet duke performuar në njërin nga klipet e saj që do të publikohet së shpejti.

“Katër këngë gati dhe asnjë klub i hapur. Gjynah për Zotin”, ka shkruar ajo duke mos dhënë detaje më tepër.

Më poshtë ndiqni pak pamje nga klipi I ri./Prive.al

View this post on Instagram

4 songs ready and no clubs open…. Gjynah per zotin 🤣🤪

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm