Mesazh i fshehur në fustanin e Taylor Swift? (FOTO)

By

Fansat e Taylor Swift kanë vënë re diçka interesantë në fustanin që ajo e kishte të veshur në Billboard Music Awards 2018, javën e kaluar, transmeton Klan Kosova.

Këngëtarja 28-vjeçare kishte të veshur fustanin e markës Versace i cili mori 800 orë për t’u bërë, dhe nëse ju e shikoni nga afër qepjen, duket sikur një fjale është shkruar në anën e majtë.

Edhe pse kjo mund të duket rastësi, kristalet në fustan në anën e majtë duket se e përshkruajnë fjalën ‘e përjetshme’.

Fansat po spekulojnë se ky mund të jetë titulli i albumit të shtatë të Taylor, por ndoshta është shumë herët për një detaj të madh si ai që do të zbulohet.

taylor swift hidden message bbmas dress 024091309

Artikuj të ngjashëm