Mesa duket ka një gjë që Rihanna nuk di ta bëjë mirë

By

Komediani Seth Meyers bëri një paraqitje në The Tonight Show Starring Jimmy Fallon të hënën  dhe ai shfrytezoi mundesinë të fliste në lidhje me yllin e muzikës, Rihanna.

 

Në fillim të këtij viti, gjatë verës, Seth dhe Rihanna shkuan për të pirë së bashku për një segment në shfaqjen e tij, Late Night me Seth Meyers.

Seth Meyers Reveals the One Thing Rihanna Does Not Do Well

“Ajo është personi më i bukur në botë”, tha Seth për superyllin.

 

“A ka një gjë që ajo nuk e bën mirë?”, Pyeti Jimmy.

 

“Ajo, në një moment, mori telefonin tim dhe bëri një mori fotografish, ndërsa ne po pinim ditën. Dhe pastaj, kur shkova në shtëpi dhe i shikova, thash më vete, ‘Rihanna nuk din të bëj fotografi,” tha Seth.

 

Burimi: Justjared.com

Artikuj të ngjashëm