Merr fund aventura televizive për Antonelën?

By

Antonela Berisha ishte një ndër vajzat e “Përputhen” që ia doli të depërtojë në televizion, detaj që ishte synimi i pothuajse gjithësecilit prej ish-konkurentëve.

Ajo u bë pjesë e formatit sportiv “Top Arena” gjatë europianit.

Antonela moderoi dukepasur një rubrikë të saj në formatin e Edi Manushit dhe Alesia Bamit.

Por a do të përcillet bashkëpunimi edhe nga shtatori?

Mesa duket jo!

Në promo paralajmëruese, në formacion të ekipit të prezantuesve dhe analistëve, Antonela mungon.

Nuk dihet nëse asaj i është bërë vend në ndonjë tjetër format por sa i përket sportit është e sigurtë qëgjithçka ka mbaruar me kaq!

Kujtojmë se Tea konfirmoi formatin e saj tëtitulluar “Goca dhe gra” që vjen po në Top Channel nga muaji tjetër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm