Një tjetër djalë vjen në “S’komplekse” dhe rezultati i transformimit është i mahnitshëm

By

Si çdo javë tjetër, vjen një episod i ri i emisionit të transformimit në Prive, “S’komplekse”.

Këtë javë vjen një tjetër djalë 25 vjeçar nga Prishtina, Jon Dedinca.

Ndiqni të plotë transformimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm