Meriton Mjekiqi me përplot bashkëpunime?

By

Ai mbetet një nga personazhet më të komentuara të botës rozë në vend – sidomos pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Bëhet fjalë për moderatorin Meriton Mjekiqi.

Prive ka zbuluar se Meritoni do të vijë në bashkëpunim me disa nga artistët më me nam në estradë.

Një prej tyre është edhe super reperja kosovare.

E se për kë e kemi fjalën dhe detaje të tjera i kuptoni përmes video materialit të mëposhtëm.

 

Artikuj të ngjashëm