Kjo është kënga e re e Gold Ag-së (VIDEO)

By

Gold Ag nuk po ndalet.

Këngëtari sërish ka nxjerrë projekt të ri.

Kënga quhet ‘Plumbi’ dhe vjen bashkë me videoklip.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm