Ekskluzive: Zbulohet e dashura e reperit Gold AG?! (FOTO)

By

Reperi Arian Agushi, përjashto disa raste të pakta në rrjedhë kronologjike, gjithmonë është përfolur vetëm për muzikën dhe sukseset në të.

Jeta private ka qenë hermetikisht e mbyllur por duket se kohëve të fundit po bëhen përjashtime dhe reperi nga Lugina s’po tregohet edhe aq i rezervuar.

Tash e disa muaj, në rrjete sociale Arian Agushi nuk po kursehet në komente e zemra me një shqiptare me banim në Zvicër.

Benzinë zjarrit për një lidhje të mundshme që përflitet tash e një kohë me një vajzë që jeton në Europë i ka hedhur një postim i ditëve të fundit nga vetë vajza.

Në të, shihet Ariani i veshur me një maicë me bostanë teksa protagonistja ka zgjedhur mbishkrimin: ‘Ohh Arian sa osht tu mu honger do bostan. Të pres’.

Replika e reperit e mbushur përplot me figura bostanësh ka ngritur dyshime se nuk bëhet fjalë për një fanse të rëndomtë apo familjare meqenëse komunikimi kalon këto suaza.

Mes tjerash, edhe në veturën e re në Zvicër, me qëllim apo për koincidencë, targat nisin me inicialet AG, teksa fansa të flaktë të Goldit tashmë s’kanë rezerva për vajzën duke e pëlqyer dyshen në syrin e një çifti. Mbetet të shihet me kalimin e kohës se cila është e vërteta! /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm