Meqë jemi në frymën shqiptare nga të famshmit! Ja çfarë bëri kësaj radhe Bebe Rexha (VIDEO)

By

Sapo dolëm nga një festival që i tregoi mbarë botës se sa gazmorë e festivë janë shqiptarët.

“Sunny Hill” ndonëse një festival me pretendime ndërkombëtare, frymoi shqip, meqë ishte Gashi ai që improvizoi në skenë duke u dëgjuar zëri i tij për Kosovën ngado.

View this post on Instagram

Shqipe we made it… @gashi & @dualipa 🔥🔥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Madje e bëri Dua Lipën që në mes të koncertit, të vallëzonte shotën!

Ndërsa tani është Bebe Rexha ajo që sërish në mesin e miliona ndjekësve të saj në Instagram, ka publikuar një video ku flet pak a shumë shqip.

Image result for bebe rexha albanian

Mbrëmë në një darkë punë në Majami, ajo ka takuar një shqiptar dhe dyshja bashkë kanë realizuar një video të cilën mund ta shihni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm