Këtë produkt që ka Arbnora Ademaj në cantë duhet ta ketë cdo grua!

By

Nëse ende nuk keni dëgjuar, është koha ta mësoni se këtë verë Prive ka debutuar me një rubrikë të re!

Është fjala për “Çfarë ka në çantën e…”, ku personazhe të famshme shqiptare, do prezantojnë se çfarë mbajnë çdo ditë në çantat e tyre.

E para që nisi këtë rrugëtim veror me Prive, është Arbnora Ademaj që tregoi të gjitha që mbanë në çantën e saj.

Dhe ndër produktet që ajo ka me vete, është një kremë trupi nga marka Kilian!

Ky losion trupi, ka një aromë fantastike dhe të qëndrueshme, ndërsa mund ta gjeni edhe në Prishtinë. Në parfumerinë luksoze “Maison de Parfum”, në qendrën tregtare Royal Mall në Rrugën B në Prishtinë, mund t’i gjeni thuajse të gjitha produktet e markës ndërkombëtare Kilian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm