Mënyra më e mirë për ta bërë dikë për vete sipas Flaka Krelanit

By

Këngëtarja shumë e talentuar Flaka Krelani së fundmi lansoi albumin e saj ‘Xperimental’ ku pjesë e tij ishin disa projekte mjaft interesante.

E më i veçanti për Flakën ishte ‘Fire’ pasi që simbolizonte njëherit edhe emrin e artistes teksa projektit i bashkangjiti edhe videoklipin.

Kënga u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj teksa mbrëmja e kaluar e gjeti atë të ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku u bë pjesë edhe në rubrikën ‘Kutia’.

Këngëtarja u përgjigjë në disa pyetje mjaft provokative e mes tjerash tregoi se kujt i ngjan ajo dhe se cila është mënyra më e mirë për ta bërë dikë për vete.

Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm