Mentor Haziri në duet me Armend Rexhepagiqin?

By

Mediat shqiptare ditë më parë shkruajtën se këngëtari Mentor Haziri, po sjellë këngë në duet me të madhin Armend Rexhepagiqi.

Por e vërteta siç mëson Prive, qëndron më ndryshe…

Mentor Haziri është duke bashkëpunuar me këngëtarët Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku për këngën e tij të re, megjithatë kënga nuk është bashkëpunim me Rexhepagiqin.

Kënga do të jetë e gatshme për muajin maj ndërsa Haziri ka thënë se kënga i ka predispozitat të shndërrohet në këngë HIT. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm