A është në lidhje Shpat Deda? (VIDEO)

By

Njëri prej artistëve shumë të pëlqyer nga gjinia femërore, rrëfeu shumë gjëra interesante përmes një interviste dhënë për Prive.

Bëhet fjalë për Shpat Dedën, i cili së fundmi ka lansuar një projekt të ri muzikore.

Poashtu, këngëtari i cili ka 11 vjet që është në skenë, është në përgatitje të një albumi për të cilin shpalosi disa detaje.

Por a është në lidhje Shpati pasi gjithë këto vite nuk është përfolur kurrë për një romancë mes tij dhe të ndonjë femre?

Këtë përgjigje e gjeni e videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm