Mentor Haziri gati një tjetër projekt!

By

Mentor Haziri këtë vit është treguar tejet produktiv me prurje të reja.

Por, sërish nuk po ndalet.

Gjatë fundjavës, artisti ka regjistruar një tjetër videoklip.

Skuadra që po punon në të është regjisori Besim Ugzmajli dhe Dasara./Prive.al

Artikuj të ngjashëm