ÇKA PO ZIEJNË ERA ISTREFI ME KASTRO ZIZON?!!

By

Artisti Klevis Bega në rrjetin social facebook ka publikuar një fotografi me Era Istrefin me mbishkrimin “Diçka po zihet”.

Ky shkrim të lë me dyshimin se Era e Kastro po punojnë diçka. Të dy këngëtarët shquhen për stilin që kanë krijuar, pavarësisht që Istrefi dhe Bega janë të natyrave të ndryshme.

Kësaj fotografie, përpos shkrimit të lë dyshosh edhe produksioni që është etiketuar nga Kastro.

Mbetet të shihet nëse dyshja po vinë në duet./Prive.al

kastro

Artikuj të ngjashëm