Encës po i pëlqen vetja: Pa fije grimi dhe ja si dukem! (FOTO)

By

Nuk e mohon dot që veten e ka fort në qejf. Ajo s’ndalon së ekspozuari trupin, sidomos gjoksin e saj voluminoz për të cilin është shumë krenare.

Këngëtarja Enca Haxhia, e di mirë se është atraktive dhe këtë s’heziton ta thotë.

Ajo ka një fytyrë të bukur, edhe po nuk vuri asnjë vijë lapsi në sy apo maskara në qerpikët e saj.

Enca ka publikuar n profilin e saj në Instagram një video, ku thotë se ka notën “12” edhe kur shfaqet krejtësisht e pagrimuar.

Së fundmi, ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 22-të, një moshë mjaft e re krahasuar me pamjen që ka Enca dhe me arritjet në muzikë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm