Me kë po ushtron Ledri Vula? (FOTO)

By

Me padyshim është njëri ndër djemtë më seksi të estradës. Dhe lajmi i mirë është se Ledri Vula është beqar.

I përfolur për disa e disa lidhje, ai asnjëherë “nuk i ka futur këmbët në një këpucë”.

Reperi kosovar, për tu dukur aq seksi sigurisht punon fort. Në një fotografi që ai ka publikuar në rrjetin social Instagram, Ledri shihet pranë kampiones së fitnesit, Geta Beqa.

Ata ta dy së bashku po ushtronin në palestrën e Getës, e cila është ndër gratë e pakta kosovare që i është dedikuar në këtë mënyrë palestrës.

“Po bëhem fit me kampionen”, ka shkruar Ledri në përshkrimin e fotografisë që e ka shpërndarë në Instagram. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm