Mendoni se është mirë të kesh një këngëtar në familje? Shiheni se ç’po heq Bes Kallaku

By

Të gjithë mendojmë se të kesh një artist këngëtar në familje, është fat i madh.

Por dorën në zemër, përveç të mirave që të sjelle e ngrohtësisë artistike, ata edhe të bëjë me dhimbje koke.

Kjo i ndodhi aktorit të njohur të humorit Bes Kallakut, për të cilin dje Xhensila Myrtezaj gruaja e tij, s’kishte mëshirë.

Këngëtarja po këndonte një këngë të vjetër të Ardit Gjebreas me Inva Mulën e titulluar “Të Dua”. Dhe meqë kënga në refren ka ca elemente sopranoje, edhe Xhensila po i nxirrte ato nota pa problem.

Por Besi s’po kënaqej edhe aq shumë ndërsa videoja është qesharake…

Artikuj të ngjashëm