Kjo është arsyeja e vetme për të cilën Shkurte Fejza do ndahej nga burri!

By

Mbrëmë në Nd’rrimin e Natës, Shkurte Fejza ka lënë pak anash petkun e saj serioz, dhe i është bashkuar lojës Haje ose Thuaje bashkë me vajzën e saj Gresa Behlulin.

Ajo ka luajtur fer në këtë lojë, pasi që e pyetur nga vajza e saj se për çfarë do ndahej nga bashkëshorti ajo e tha troç.

“Thotë një fjalë në Shqipëri “iku vapa me gushtin”, mirëpo do ndahesha vetëm nëse do më tradhtonte”, ka thënë Fejza.

Intervistën e plotë e gjeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm