Imazhi i fundit i Almeda Abazit i konfuzon të gjithë!

By

Almeda Abazi shquhet për raportin tejet të afërt me motrën e saj, Ildën.

Të dyja janë zhvendosur tash e sa kohë në Turqi, të dyja janë martuar me figura publike në shtetin turk dhe si rrjedhojë, janë pothuajse të pandashme.

Por, krahas që të pandashme, dy motrat shpesh janë edhe të padallueshme.

Ka qenë imazhi i fundit i Almedës ai që ka bërë konfuz të gjithë për ngjajshmërinë e ‘frikshme’ të dy motrave me njëra tjetrën.

Si dy pika uji, ndjekësit në rrjete sociale nuk kanë mundur t’i dallojnë Almedën dhe Ildën.

?

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Se harruam, Almeda është në të majtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm