Melinda synon tregun ndërkombëtar? (VIDEO)

By

Melinda ka folur për shumë gjëra në një intervistë ekskluzive për Prive.

Reperja shumë e pëlqyer shqiptare, tha se është shumë e kënaqur me tregun shqiptar dhe falënderuese por mund të bëjë këngë edhe për tregun ndërkombëtar.

A është ajo në lidhje, cilat janë planet e saj në muzikë dhe a ka rivalë?

Këto dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm