Tash e tutje çdo të premte, “Dancing with the Stars” me Almeda Abazin (VIDEO)

By

Emrat u zbuluan ditë më parë ndërsa tani është edhe njoftimi zyrtar se këtë të premte nis spektakli “Dancin With The Stars”.

Artistë, këngëtarë e plot fytyra publike i janë bashkangjitur kësaj gare, e cila do të drejtohet nga ish Miss Shqipëria, Almeda Abazi.

Ajo do e drejtojë e të tjerët do garojnë në mes vete dhe gjithçka fillon këtë të premte prej orës 20:45. /Prive.al

#Repost @vizionplustv (@get_repost) ・・・ #Dancingwiththestarsalbania @dwtsalbania Te premten, ora 20:45 ne @vizionplustv #vizionplustv?? Let’s dance???

A post shared by Dancing With The Stars Albania (@dwtsalbania) on

Artikuj të ngjashëm