Sërish këngë nga Finem (FOTO)

By

Pas disa projekteve muzikore, Finem nuk e ka ndërmend të ndalet.

Reperi nga Shqipëria ka paralajmëruar një tjetër këngë përmes Instagramit.

Ai nuk dha shumë detaje veçse njoftoi adhuruesit e tij se projekti i radhës do të jetë gati shpejtë.

Nëse nuk e dini, bashkëpunimi me Stresin dhe Solo është kënga e fundit e lansuar nga Finem./Prive.al

Artikuj të ngjashëm