Melinda e përlotur për nënën: “Shkoi shumë herët, nuk u bë as gjyshe”

By

Në 6 marsin e këtij viti, një lajm i trishtë erdhi nga këngëtarja, Melinda Ademi.

Nëna e saj ndërroi jetë pas një beteje të gjatë me kancer. Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi të gjatë në llogarinë e saj në Instagram.

Tani, muaj më vonë e ftuar në NIN me Alaudin Hamitin, artistja erdhi me një rrëfim emocional mbi jetën dhe karrierën e saj.

Ndër të tjerash, me lot në sy ajo foli për humbjen e nënës dhe si kjo ka ndikuar në jetën e saj.

Ndiqni të plotë inervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm