Çifti i njohur ‘arratiset’ në Singapore! (Foto)

By

Përderisa një pjesë e madhe e estradës dje kanë publikuar fotografi nga dasma e Labinot Gashit me Qëndresa Bajramit, një tjetër çift i estradës vendosën të postojnë imazhe nga një vend tjetër.

Është fjala për Bleron dhe Afronën, të cilët munguan në dasmën e prezantuesit pasiqë janë nisur me pushime drejt Singapore.

Edhe pse akoma nuk kanë mbushur 24 orë në këtë vend, tashmë kanë filluar të qarkullojnë fotot e para të tyre.

Përpos imazheve nga ky vend i bukur nuk mungojnë as komentet e dashurisë mes tyre./Prive.al

?

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Photo by @bleromuharremi like always❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Artikuj të ngjashëm