Bora reagon pas befasisë për Donaldin

By

Gjatë ditës së sotme, Donaldi u befasua në “Big Brother” nga vëllai binjak, Romeo.

Ky i fundit parakaloi me parashutë në oborrin e shtëpisë duke dhënë mesazh të përkrahjes për gjysmën e tij tjetër që ka gjashtë javë i mbyllur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në lidhje me surprizën, ka reaguar edhe Bora.

Prezantuesja e njohur ka etiketuar tre vëllezërit Veshaj dhe është shfaqur e përlotur nga befasia e bërë për personin e saj të zemrës brenda shtëpisë.

Kujtojmë se në lidhje me raportin e saj me Donaldin, ajo ka thënë se janë disa gjëra që duhen definuar tutje pas përfundimit të aventurës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm