Festë në familjen e Emina Çunmulajt

By

Emina Çunmulaj ka përgatitur një surprizë të bukur për të parëlindurën e saj Ella Faria.

Vogëlushja është edhe bekimi i saj i parë i modeles dhe bashkëshortit të saj.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ajo zbuloi se ka dekoruar dhomën e vogëlushes e cila sapo të zgjohet do ta shohë.

Gjithashtu ajo më pas ndau edhe disa momente nga lindja e Ellas duke publikuar disa fotografi me dedikime të bukura.

“Në këtë ditë para 7 vitesh përjetova ndjenjën më magjike. Faleminderit që më bëre nënën tende”, shkroi ajo në një postim.

“Jeta nuk do të ishte kurrë më e njëjtë që në momentin që të mbajtja në krahë”, shkruan Emina në një tjetër postim.

Shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm