Megan Fox tradhtohet nga Machine Gun Kelly?

By

Një burim thotë se Megan Fox gjeti “DM dhe mesazhe me tekst” në telefonin e të fejuarit të saj Machine Gun Kelly që e bëri atë të “besonte se ai kishte pasur një lidhje”. 

Problemet nisën fundjavën e kaluar kur ylli i “Jennifer’s Body”, 36 vjeç, fshiu shumë nga fotot e saj me këngëtarin 32-vjeçar.

“Mund ta shijoni pandershmërinë/është mbi frymën tuaj”, shkroi ajo në Instagram Stories me tekste nga “Pray You Catch Me” të Beyoncé.

Më pas ajo mbylli tërësisht Instagramin e saj dhe hoqi unazën e fejesës.

Burimi i ‘Page Six’ thotë: “Ata janë ndarë, por Megan po sheh se ku janë. Ajo dëshiron të shohë se çfarë mund të shpëtojnë nga marrëdhënia e tyre”.

 Machine Gun Kelly “me të vërtetë dëshiron të kompensohet”.

Megan Fox

 

Ndërkohë, një burim i tha ‘People’, “Ata kanë pasur probleme në të kaluarën, por gjërat duken mjaft serioze këtë herë”.

Ekspertët online spekuluan se lufta mund të ketë të bëjë me kitaristen e Kelly-t, Sophie Lloyd.

“Çdo sugjerim se ajo ka vepruar ndonjëherë në një mënyrë joprofesionale ose është larguar nga marrëdhënia e saj është e pavërtetë,” tha ekipi menaxhues i Lloyd për ‘Page Six’. “Është mungesë respekti ndaj saj si një artiste femër dhe gazetari dhe koment i dobët social të raportosh diçka tjetër”.

Sophie Lloyd

Fox dhe Kelly filluan të takoheshin në vitin 2020 dhe u fejuan vitin e kaluar.

 

Artikuj të ngjashëm