Hospitalizohet Luana Vjollca

By

Virozave të stinës që kanë kapluar shumicën e popullsisë nuk i ka shpëtuar as prezantuesja e njohur Luana Vjollca.

Vjollcën sot e ka tradhëtuar imuniteti dhe si rrjedhojë, shtrirja në spital ka qenë e pashmangshme.

Në mesditë, ajo ka vizituar mjekun me ç’rast edhe shihet teksa merr infuzion në mënyrë që të përballojë gripin më lehtë.

Meqenëse nuk bëhët fjalë për diçka shumë serioze, bukuroshes i dëshirojmë shërim të shpejtë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm