RITA ORA PARALAJMËRON KLIPIN E RI!

By

‘New York Raining’ e cila për herë të parë u promovua në finale e sezonit të parë të serialit ‘Empire’ do të vizualizohet edhe në klip.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rita përmes llogarisë së saj në instagram.

Çdo është është lejueshme në luftë dhe dashuri?! – është shkrimi që shoqëron trailerin e klipit.

‘New York Raining’ është në bashkëpunim me Charles Hamilton./Prive.al

https://instagram.com/p/1N6hxQxs0i

Artikuj të ngjashëm