Mediat e huaja komentojnë performancën e Ritës në Tiranë

By

Pas 17-të Shkurtit, Rita Ora këndoi përsëri për shqiptarët. Këngëtarja me famë botërore, u rikthye në vendlindje duke performuar në Tiranë gjatë mbrëmjes së kaluar, me ftesë të Kryebashkisë së Kryeqytetit të Shqipërisë.

Glam: She sported a glamorous beauty look that highlighted her flawless complexion

Work it: The British-Kosovo star slipped into a head-turning yellow one-piece which accentuated her hourglass curves to perfection for the thrilling occasion in the country's capital Tirana

Ajo ka qenë mjaft e zënë duke i argëtuar fansat e saj këtë verë, pasi ka pasur edhe një turne europian para se të ateronte në Tiranë.

Dhe tani 27 vjeçarja Rita Ora ka interpretuar hitet e saj në Shqipëri këtë të djelë dhe Daily Mail shkruan se ajo dukej shumë bukur.

Ora kishte veshur një kostum të verdhe dhe shfaqte për mrekulli linjat e saj si orë rëre, shkruan kjo gazetë Britanike, duke komentuar performancën e ritës në Tiranë. /Prive.al

Having fun: Her intricate garment highlighted her taut stomach and slender pins as she commanded the stage with her saucy dance moves while wearing her calf-high boots

 

 

Artikuj të ngjashëm