Meda shënon fund vitin me një këngë të re

By

undi i vitit po vjen dhe festave të këtij sezoni nuk do i mungojë as kënga e re nga Meda.

Këngatari ka lansuar këngën e re me titull “Jeta për ne”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm