Me kë po kërcen nusja e Granit Xhakës? (Foto)

By

Sot mbahet finalja e Ligës së Kampionëve, po përderisa futbollisti Granit Xhaka po shikon futboll, e fejuara e tij gjindet në një tjetër ambient.

Nusja e Xhakës është një festë me gra, ku e pranishme është edhe nëna e Granitit.

Madje të dyja edhe kanë kërcyer së bashku, ashtu siç e do ‘adeti’.

E fejuara e Granitit është bërë rregulluar nga Dona dhe Keka për këtë ndejë familjare./Prive.al

granit xhaka nana
nana granit xhaka

Artikuj të ngjashëm