Gashi po përgatit një këngë që do të ketë motive kombëtare shqiptare (VIDEO)

By

Artisti me origjinë shqiptare, Gashi ka punuar shumë për të dhe duket se ai po e pret me padurim publikimin, teksa ka bërë të ditur se ai ka gati 20 këngë të reja.

Së fundmi ai përmes një posti në rrjete sociale ka publikuar sekuenca nga projekti i ri muzikor.

Ajo më e veçanta sipas tij është kënga me motive kombëtare shqiptare, e cila vjen me plot ritëm dhe sigurisht do të pëlqehet edhe nga shumë fansa ndërkombëtarë.

Artikuj të ngjashëm