Vera do ‘digjet’ më shumë me Ledrin dhe Ardianin

By

Ledri Vula dhe Ardian Bujupi nuk e kanë ndërmend të ndalen me projekte muzikore.

Tash dyshja janë bashkuar dhe po sjellin projektin muzikor.

‘Gelato’ shumë ritmike vjen më 1 korrik dhe këtë na e zbuluan vet ata.

Le t’i numërojmë ditët për këtë super-projekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm