“Më shpëtove nga duhani dhe alkooli”, fansi falënderon Gold AG

By

Reperi shqiptar Arian Agushi, ka qenë arsyeja që dikush e ka harruar shprehinë e të konsumuarit alkool dhe duhan.

Gold AG që njihet për bindjet e tij fetare dhe gjithmonë është prezantuar si një mysliman i devotshëm, ka pasur ndikim edhe tek fansat e tij.

Reperi i njohur nuk konsumon as alkool e as duhan dhe i praktikon të gjitha ritualet fetare dhe këtë e ka thënë edhe publikisht, ndërsa kjo ka pasur impakt direkt tek fansat.

“I vetmi që më ke ndalë nga duhani dhe alkooli”, i ka shkruar fansi.

“Gëzohem e zoti të nderoftë”, i është përgjigjur Gold AG. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm