Më romantikë nuk bëhen, Miriam Cani e Alban Skënderaj lansojnë duetin

By

Lajmin se janë martuar, e shoqëruan menjëherë me publikimin e një kënge të përbashkët.

Dhe më romantikë se kaq nuk bëhet!

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, publikuan këngën e përbashkët që është përplot dashuri, megjtihatë nga ato këngët me predispozita për të qenë hite vere.

Ritmi i këngës së tyre “Duamë”, është tejet i gjallë dhe të bën të ndjehesh i lumtur, dhe nëse nuk ke një partner apo partnere, ta gjesh medoemos.

Kënga është shkruar nga Alban Skënderaj, ndërsa vargjet janë shumë të ëmbla dhe të japin emocion. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm