Dëgjoni këtu albumin e ri të Rita Orës me katër këngë

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar sot EP-në e titulluar “Bang”.

EP (njësi më e voëgl se albumi) përmban katër këngë të publikuara në Youtube në versionin audio.

“Big”, “Bang Bang”, “The One” dhe “Mood”, janë titujt e këngëve të reja të Rita Orës. Sot pritet të publikohet edhe videoklipi, ku këngëtarja shfaqet me veshje tradicionale.

Më poshtë mund të dëgjoni këngët e reja të këngëtares. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm