Më në fund: Fotografia e parë e Adelina Tahirit me burrin (FOTO)

By

Është publikuar për herë të parë një fotografi ku Adelina Tahiri shihet me bashkëshortin e saj.

Në fakt, fotoja nuk është ndarë nga këngëtarja, por ishte Bertan Asllani ai i cili në Instastory ndau një foto me çiftin i cili po pret fëmijën e parë.

“Ju faleminderit për mikpritjen”, ishte përshkrimi i fotografisë të postuar nga Bertani.

Adelina u kritikua për martesën për shkak të moshës që ka burri i saj, por këngëtarja ka thënë nëpër të gjitha intervistat se mosha është thjesht një numër dhe se është më e lumtur se asnjëherë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm