Konfirmohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Taynës (FOTO)

By

Tayna së shpejti sjellë një projekt të ri muzikor.

Kënga është bashkëpunim dhe besojeni ose jo, ajo u bë bashkë me këngëtarin e famshëm Algeriano.

Lajmin e ka konfirmuar vet reperja përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale, duke shkruar: “Më shpejt se që e mendoni”.

Artikuj të ngjashëm