Me kë po sjellë bashkëpunim Nora Istrefi?

By

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më “in” të momentit.

Elegante, me një zë të ëmbël dhe me këngë që i bën thuajse gjithmonë hite, ajo tash e sa vjet po ia arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova të hënën, ajo do të flasë rreth planeve të saja në muzikë dhe se a do të ketë ndonjë bashkëpunim të ri me dikë nga kolegët e saj.

Ndiqeni intervistën e Nora Istrefit në NIN:

Artikuj të ngjashëm