Në darkë për ditëlindjen e nënës, Geti dhe Marina mblidhen me familjen (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, nëna e Getoar Selimit, Florija.

Reperi i famshëm bashkë me gruan e tij Marina Vjollcën, u bashkuan me familjen për të festuar ditëlindjen e saj.

Në fotografinë e mëposhtme, të siguruar nga Prive.al, shihet nëna e Getit, vet Geti, Marina, Liberiani (vëllai i reperit) dhe disa persona të tjerë.

Nëse nuk e dini Ghetto Geasy jeton në Tiranë tash e një kohë të gjatë për shkak të bashkëjetesës së tij me Marinën por kur është fjala për të tilla ditë të veçanta, ai bashkohet me familjen për të kaluar kohë së bashku dhe këtë e ka dëshmuar shpesh përmes rrjeteve sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm