Me kë po sjell bashkëpunim Gold AG?!

By

Gjatë verës kishte paralajmëruar disa këngë që do të prezantoheshin njëra-pas tjetrës, ndër to me Ponin, Sabri Fejzullahun e disa të tjerë.

Por, nga ato që përmendi në duet vetëm ajo me Shyhrete Behluli dhe me Medën, teksa të tjerat u shtyen për më vonë siç ka treguar reperi.

Ndërsa shumë shpejt, Ariani do të jetë pjesë e një kënge me Burakun e Grupit Fama, teksa kësaj i paraprin një solo këngë.

Bëhet fjalë për ‘Lidhjet Farefisnore’ që poashtu u lajmërua në qershor teksa tani është kompletuar me videoklip nga Imagine Films e lançimi bëhet nesër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm