E thotë troç Enca: “Nuk kam qenë kurrë në lidhje dhe jo s’jam e virgjër” (VIDEO)

By

E sinqertë dhe pa hezitim, këngëtarja e famshme shqiptare Enca Haxhia, mbrëmë në emisionin Nd’rrimi i Natës, ka thënë se nuk ka pasur asnjëherë lidhje dashurie.

E pyetur nga Alaudin Hamiti në lojën “Haje ose Thuaje” se cili ishte i dashuri i saj i parë, Enca ka thënë se nuk ka pasur asnjëherë të dashur, ama tamam të dashur.

“A je e virgjër pra?”, e pyet më pas Dini.

“Jo, nuk jam sigurisht”, ka thënë Enca, e cila ka sqaruar se asnjëherë në jetën e saj s’kishte pasur një lidhje të gjatë dashurie, por sigurisht aty këtu ndonjë flirt do ketë pasur. /Prive.al

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm