Real, ‘kungja’ kolegëve!

By

Bashkë me Blunt, çdo herë krijojnë hite të cilat dëgjohen me të madhe e që mbesin në memorien e shumëkujt.

Por, projektet e Real dhe Blunt e kanë edhe një karakteristikë tjetër. Ato nuk ‘fluturojnë’ me shikime në Youtube por mbajnë shifra ‘përtoke’.

Ndryshe nga kolegët, shifrat milionëshe dyshifrore të shikimeve Blunt dhe Real nuk i mbërrijnë me aq lehtësi.

E duket se për këtë, dyshja kanë një shpjegim – mos blerjen e klikimeve.

Këtë Real e ka ripërsitur sot përmes një postimi ku është shprehur: ‘Yjet e vërtetë nuk blejnë klikime’.

Kujtojmë se kënga e fundit e dyshes është ‘Vera’ e publikuar pak ditë më parë që po pëlqehet shumë. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm