GASHI viziton këtë qytet për herë të parë

By

Gashi momentalisht gjendet në turnë për të provomovuar albumin e tij më të ri.

Në listën e shumë qyteteve ku ai do të perfomojë është Moska në Rusi – qyetet ky që Gashi po viziton për herë të parë dhe nuk mund të përmbajë dot ekzaltimin e shfaqjes që do bëjë nesër.

Në mesin e shumë të famshmëve që kanë shprehur ngushëllime dhe janë lutur për Shqipërinë, është edhe Gashi.

Reperi me origjinë shqiptare, ka bërë një status në Twitter e të cilin më pas e ka ripostuar në Instagram, në të cilin shkruan se po lutet për Shqipërinë.

“Lutjet e mija shkojnë për popullin tim në Shqipëri. Ende i shokuar nga ky lajm I tmerrshëm”, ka shkruar reperi.

 

 

Artikuj të ngjashëm