Me kë ishte Nora në Zvicër ?!

By

Nora, Roberti, Nora Roberti. Mediat rozë javëve të fundit janë marrë pothuajse vetëm me këtë qarkore.

E pavarësisht fjalëve dhe thashethemeve që qarkulluan, këngëtarja nuk ka ndalur punët e saj dhe koncertet në Europë.

Disa ditë më parë, ajo ishte së bashku me reperin Skivi në Zvicër teksa ky i fundit tek sot ka postuar një foto ku dy kolegët shihen së bashku.

Në ndërkohë, Nora si pothuajse zakonisht në rrjete sociale është treguar mjaft e rezervuar në rrjete sociale duke mos postuar shpesh imazhe të cilat edhe kur publikohen, në shumicën e rasteve ndërlidhen me vajzën Renée.

Kujtojmë se fansat e Norës në planin artistik po presin projektin e saj të ri i cili është vonuar disa javë dhe meqenëse planet kanë ndryshuar, momentalisht nuk dihet se kur do jetë gati për publikim. /Prive.al

Screenshot_2016-02-29-19-56-05

Artikuj të ngjashëm