‘MMV’ edhe ‘fashion designer’ ?!

By

Përpos si lider i labelit Babastars, reperin Getoar Selimi së fundmi e kemi parë të zbulojë edhe pasione të tjera të mbajtura të fshehura.

Pasi postoi imazhe në rolin e fotografit, Geti ka surprizuar sërish në rrjetin social Instagram.

Në seksionin e ndarë për biografi të shkurtër përpos si reper, producent e tekstshkrues, Ghetto Geasy i ka dhënë vetes epitetin e një dizajneri të modës.

Deri sot, përpos për pasionin e tij për veshjet e shtrenja, në CV-në e tij nuk figuron asgjë tjetër që e lidh atë me këtë fushë.

Apo ndoshta planet e tij janë të ndërlidhura me modën në të ardhmen dhe Geti po i paraprin gjërave. Kjo mbetet të shihet … /Prive.al/

Screenshot_2016-02-29-19-29-47

Artikuj të ngjashëm